۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۷:۵۳

ردا، رسانه عصر امت-امامت

ارتباط با ما / آرشیو / تلگرام / سروش / ایتا / فیس بوک / جست و جو
۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲:۲۵ زمان مطالعه : ۱۷ دقیقه

بازیگر فیلم‌های مستهجن که از چندی قبل وارد دعوایی حقوقی با رئیس‌جمهور آمریکا و وکیل سابق او شده است، کتاب خاطرات خود را منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه رسانه ای اجتماعی ردا، «استورمی دنیلز» بازیگر فیلم‌های مستهجن کتابی منتشر کرده و در آن جزییاتی کامل از روابط غیراخلاقی با دونالد ترامپ پرداخته و همچنین خاطره‌ای از گفت‌و‌گوی تلفنی هیلاری کلینتون با ترامپ در اوج مبارزات انتخاباتی سال ۲۰۰۷ او با باراک اوباما روایت کرده است.

روزنامه «گاردین» با اعلام رویت کتاب خاطرات «استورمی دنیلز»  به جزییاتی درباره روابط غیراخلاقی او با دونالد ترامپ پرداخته است.

فارس در توضیح این مطلب گاردین می نویسد: کتاب او «افشای کامل» ( Full Disclosure) نام دارد و در آن دنیلز ابتدا به دوران سخت کودکی‌‌اش می‌پردازد.

وی در این کتاب از تجربه ناگوار تجاوز جنسی یک مرد میانسال به او در سن ۹ سالگی خبر داده است.

در این کتاب، روایتی کامل از نحوه کشیده شدن دنیلز به بازی در فیلم‌های مستهجن و تبدیل شدنش به ستاره این فیلم‌ها منتشر شده است.

او در کتاب از تجربه آشنایی و روابط غیراخلاقی با دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶ جزییات زیادی منتشر کرده است.

در بخشی از کتاب، او درباره مبارزات مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ نوشت: «هرگز چنین نخواهد شد و او (ترامپ) رییس‌جمهور نمی‌شود چرا که حتی خودش هم چنین چیزی را نمی‌خواهد».

وی سپس نگرانی‌هایش درباره پیروزی‌های ترامپ در رقابت‌های مقدماتی و در نهایت انتخابش به عنوان نامزد جمهوری‌خواه انتخابات سال ۲۰۱۶ را روایت کرده است.

دلیل نگرانی دنیلز، تهدید علیه او برای افشا نکردن روابط غیر اخلاقی با ترامپ بود. او در کتابش از تهدیدش توسط یک مرد غول پیکر در سال ۲۰۱۱ خبر داد، مردی که در پارکینگ تهدید کرد، داستان مشترکش با ترامپ را جایی بازگو نکند.

در نهایت، «مایکل کوهن» وکیل شخصی ترامپ در اوج مبارزات انتخابات سال ۲۰۱۶ به دنیلز رجوع کرد و با قراردادی ۱۳۰ هزار دلاری به او حق السکوت داد.

وی در کتابش، جزییات بسیار زننده‌ای از اولین رابطه غیراخلاقی او و ترامپ در سال ۲۰۰۶ منتشر کرده و خودش را به خاطر اینکه اجازه چنین کاری را داده، به شدت ملامت کرده است.

به گفته او، یک سال بعد از این رابطه او تا سال ۲۰۰۷ همچنان به تماس‌های تلفنی ترامپ جواب داد به این امید که ترامپ به قولش برای بردن او به برنامه معروف تلویزیونی‌اش عمل کند.

ترامپ در آن سال‌ها، یک برنامه پر بیننده به نام «کارآموز» یا «شاگرد» ( apprentice) داشت اما هیچ وقت دنیلز را به این برنامه نبرد.

وی در کتابش به این سوال هم جواب داده است: «چرا سال‌ها درباره رابطه‌اش با ترامپ سکوت کرده بود؟»

به گفته استورمی دنیلز، دلیل اصلی سکوتش نگرانی درباره امنیت خود و دختر خردسالش بوده است.

در بخشی از این کتاب، او اظهارنظری جالب درباره گفت‌و‌گوی تلفنی ترامپ با هیلاری کلینتون، رقیب دموکرات انتخابات سال ۲۰۱۶ مطرح کرده است.

به گفته دنیلز، سال ۲۰۰۷ و زمانی که او و ترامپ در یکی از هتل‌ها مشغول دیدن برنامه‌ای تلویزیونی بودند، هیلاری کلینتون با ترامپ تماس گرفت.

به روایت او، کلینتون که در آن زمان در حال مبارزات انتخاباتی با باراک اوباما برای پیروزی برای تعیین نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ بود، با او درباره انتخابات صحبت کرد.

پیش از این اخبار افشاگرایانه این بازیگر آمریگایی دوربین رسانه ها را به خود مشغول کرده بود:

برای مثال در اوج این موج خبری خبرگزاری مهر در تیتری نوشته بود:

ادامه افشاگری های «استورمی دنیلز» علیه ترامپ

مهر در توضیح این خبر به نقل از از بی بی سی نوشته بود: «استورمی دنیلز» بازیگر فیلم های غیر اخلاقی در مصاحبه با شبکه سی بی اس بار دیگر از رابطه غیر اخلاقی خود با دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶ سخن گفت و عنوان داشت که بعد از این عمل او را تهدید کرده اند که در مورد این رابطه با کسی سخن نگوید.

استورمی دنیلز - ۳۹ ساله که نام واقعی اش استفانی کلیفورد است - مدعیست که در سال ۲۰۰۶ میلادی در جریان یک مسابقه گلف افراد مشهور در لیک تاهوی ایالت نوادا، با ترامپ رابطه غیر اخلاقی برقرار کرده است.

دنیلز به برنامه ۶۰ دقیقه"سی‎ بی ‏اس گفت که این میلیاردر نیویورکی و مجری وقت شوی تلویزیونی معروف کارآموز (Apprentice ) به او گفته بود که نگران همسرش نباشد که با ملانیا در یک اتاق نمی‎خوابد.

ترامپ که در سال ۲۰۰۵ میلادی با همسر سوم خود ملانیا ازدواج کرد، اظهارات استورمی دانیلز را یک ادعای بی اساس خوانده است.

استورمی دانیلز افزود که تماس‎هایش با دونالد ترامپ تا سال ۲۰۰۷ میلادی از جمله در بورلی هیلز کالیفرنیا ادامه پیدا کرد اما آن مراودات مخفیانه نبود و ترامپ در حضور دیگران با وی تلفنی صحبت می‎کرد.

او گفت به خاطر نگرانی از به خطر افتادن امنیت خودش و دخترش بود که ۱۱ روز پیش از برگزاری انتخابات سال ۲۰۱۶ در قبال دریافت ۱۳۰ هزار دلار از وکیل آقای ترامپ خیلی سریع تصمیم گرفت که با امضای یک قرارداد، از صحبت کردن با رسانه ها درباره رابطه ادعایی خودداری بکند.

همچنین اسپوتنیک در تیترهایی در باره این موضوع چنین نوشت :

بازیگر فلم‌های"پورنو" تصمیم گرفت ترامپ را رسوا کند

استفانی کلیفوردکه با دونالد ترامپ رابطه غیراخلاقی داشته است از تصمیم خود برای بازگرداندن حق‌السکوت ۱۳۰ هزار دالری او در بدل آزادی بیان برای خود خبر داد.

اسپوتنیک در توضیح این تیتر نوشت:

 در پی جنجال‌برانگیز شدن رابطه غیراخلاقی دونالد ترامپ، رییس‌جمهور امریکا با "استفانی کلیفورد" معروف به «استورمی دنیلز»، بازیگر زن فلم‌های " پورنو" و پرداخت باج ۱۳۰ هزار دالری از سوی وکیل ترامپ به این زن برای ساکت نگه داشتن او، «استفانی کلیفورد» اعلام کرد قصد دارد به منظور پایان دادن به سکوتش، این مبلغ را به دونالد ترامپ بازگرداند. 
بر اساس نامه‌ای که وکیل این بازیگر زن به «مایکل کوهن»، وکیل دونالد ترامپ نوشت در صورتی که ترامپ و وکیلش موافقت کنند به این توافق محرمانه پایان دهند و آزادی بیان استفانی را به او بازگردانند، استفانی کلیفورد تا روز جمعه مبلغ ۱۳۰ هزار دالر را به آنها باز می‌گرداند.
در صورت فسخ این توافق، استفانی می‌تواند آزادانه درباره رابطه غیراخلاقی‌اش با دونالد ترامپ و تلاش‌های او برای ساکت نگه داشتن خود صحبت کند. وی همچنین اجازه دارد هر فلم، عکس و یا پیامی که به رابطه‌اش با دونالد ترامپ مربوط می‌شود را آزادانه در اختیار عموم قرار دهد. 
پیشتر گزارش شده بود که وکیل استفانی کلیفورد در اکتبر ۲۰۱۶ یک ایمیل برای وکیل شخصی ترامپ فرستاده و به دلیل دریافت نکردن مبلغ حق‌السکوت، او را تهدید به افشای اطلاعات درباره رابطه موکلش با دونالد ترامپ کرده بود.

ستاره پورنوگرافی: اگر ترامپ را شکست دهم پول حق‌السکوت را اهدا می‌کنم

این تیتر از دیگر عناوینی است که اسپوتنیک در ادامه اخبار خود از این رابطه غیر اخلاقی ترامپ منتشر کرده است، این خبرگزاری در توضیح این مطلب به نقل از نشریه هیل می نویسد :

"استفانی کلیفورد" که به نام «استورمی دنیلز» نیز شهرت دارد ، و گزارش شد که در سال ۲۰۰۶ با دونالد ترامپ، رییس جمهور امریکا رابطه غیراخلاقی داشته است در گفتگو با مجله «پنت هاوس» اعلام کرد: اگر در پرونده اخیر بتوانم دونالد ترامپ و وکیلش مایکل کوهن را شکست دهم، مبلغ ۱۳۰ هزاردالری را که از آنها دریافت کرده‌ام به نام این دو شخص (کوهن و ترامپ) به «فدراسیون فرزندپروری مریکا» اهدا خواهم کرد.
دنیلز در ادامه مصاحبه‌اش گفت: من از کارم شرمنده نیستم. نمی توانید من را سرزنش کنید. 

در پی جنجال برانگیز شدن رابطه غیراخلاقی دونالد ترامپ با استورمی دنیلز، مایکل کوهن (وکیل ترامپ) طی یک توافق محرمانه پذیرفته بود که مبلغ ۱۳۰ هزاردالر به عنوان حق السکوت به این زن بپردازد تا او را مجبور به سکوت کند. گزارش‌ها حاکی از آن است که این مبلغ تنها چند روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ امریکا به این زن پرداخت شده است. مایکل کوهن گفته بود که این مبلغ را از جیب خودش به استورمی داده است.
وکیل ترامپ پیشتر از این بازیگر زن فیلم‌های غیر اخلاقی درخواست کرده بود که به دلیل نقض توافق محرمانه، ۲۰ میلیون دالر خسارت به آنها بپردازد.
استورمی دنیلز دو روز پیش در جلسه استماعیه «مایکل کوهن» در دادگاه نیویورک شرکت کرد.

همچنین این خبرگزاری پیش از این از انتشار این کتاب در تیتری خبر داده بود:

کتاب خاطرات روابط جنسی ترامپ با بازیگر پورنو

اسپوتنیک در توضیح این خبر خود نوشته بود که: در این کتاب که قرار است در تاریخ دوم اکتبربه بازار ارایه گردد، کلیفورد به جزییات روابط جنسی خود با رییس جمهور، دونالد ترامپ پرداخته است. او در این کتاب در مورد ملاقات های خلوت خود که ده سال قبل با دونالد ترامپ داشته، توضیحات ارایه نموده است. 
در ماه مارچ امسال رسوایی های جنسی ترامپ زمانی بالا گرفت که گزارش شد یکی از وکلای دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا به یک هنرپیشه سابق فیلم‌های پورنو ۱۳۰ هزار دالر حق السکوت پرداخت کرده است.
این مبلغ به استفانی کلیفورد، بازیگر پیشین فیلم‌های پورن یک ماه پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ میلادی صورت گرفت. 


rastaxiz

سردبیر

ردا؛ رسانه عصر امت امامت | انتشار یادداشت و تحلیل اصحاب قلم

نظرات خوانندگان