۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۲:۲۴

ردا، رسانه عصر امت-امامت

ارتباط با ما / آرشیو / تلگرام / سروش / ایتا / فیس بوک / جست و جو
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴:۳۷ زمان مطالعه : ۴ دقیقه

فرمانده سپاه قدس با لباس رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل وزارت امور خارجه حاضر شد و با ظریف دیدار کرد

به گزارش پایگاه رسانه ای اجتماعی ردا، صبح امروز سه‌شنبه سردار قاسم سلیمانی در محل وزارت امور خارجه حاضر شد و با ظریف دیدار کرد.

سردار قاسم سلیمانی در این دیدار ضمن خداقوت به ظریف، اقدام آمریکا در خصوص وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را جنون‌آمیز و نشانه شکست قطعی کاخ سفید دانست.

وی در ادامه خطاب به وزیر امور خارجه اضافه کرد: این اقدام آمریکا ثابت کرد که جنابعالی به‌عنوان مسئول سیاست خارجی کشور، تاثیری عمیق بر افکار عمومی و به‌ویژه مردم آمریکا نسبت به جهالت رهبران این کشور دارید.

سردار قاسم سلیمانی دفاع از منافع ملی و صداقت در بیان را از خصوصیات ویژه آقای ظریف دانسته افزود: به شما تبریک می‌گویم که به‌دلیل انتساب به رهبر معظم، حکیم و فرزانه عالم اسلام و جهان، مورد غضب و دشمنی آمریکا قرار گرفته‌اید.(منبع: تسنیم)

ردا: اشاره سردار سلیمانی به این نکته که«شما {ظریف}که به‌دلیل انتساب به رهبر معظم...مورد غضب و دشمنی آمریکا قرار گرفته‌اید» نشان می دهد که گمانه زنی های رسانه های اصلاح طلب در موضوع تحریم ظریف صرفا یک رفتار انگیزشی برای بهره برداری در سوژه هایی همچون حمله به عوامل مجموعه گاندو و ... بوده است؛ چنانکه این اشاره هوشمندانه نشان می دهد که مواجه محمد جواد ظریف با این مسائل که عمدتا با محور نامه نگاری به رهبر معظم انقلاب بوده نه تنها نتوانسته رفتارهای انگیزشی جناحی را تقویت کند بلکه زمینه غضب و عصبانیت طرف آمریکایی نیز شده است»

خاطر نشان می شود که حمید بعیدی نژاد، سفیر ایران در انگلیس چند روز پیش در واکنش ببه تحریم ظریف چنین نوشته بود«آمریکائیها بعد از واکنش تُند جهانی در مقطع اولی که میخواستند علیه دکتر ظریف تحریم اعلام کنند، از موضع خود عقب نشینی کرده بودند. امیدوار باشیم که اهانتهای سریال «گاندو»، آمریکائیها را به اشتباه نینداخته باشد


rastaxiz

سردبیر

ردا؛ رسانه عصر امت امامت | انتشار یادداشت و تحلیل اصحاب قلم

نظرات خوانندگان


توسط سروش توسط 1398/05/16
کسی می تونه با «ظریف» «غضب امریکا از ظریف» «مقام معظم رهبری» «برجام» «سردار سلیمانی» «مبارزه مقتدرانه با استکبار» «گاندو» «اصلاحات» «توان نظامی امریکا» و «تدبیر و امید» یه متن زیبا بسازه.
توسط محمد on 1398/05/21
سوال کنکوری شد خخخ خیلی سخته خب