۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲:۰۸

ردا، رسانه عصر امت-امامت

ارتباط با ما / آرشیو / تلگرام / سروش / ایتا / فیس بوک / جست و جو
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵:۳۱ زمان مطالعه : ۴ دقیقه

 سرویس‌های امنیتی حوثی های یمن، تیم ترور «ابراهیم الحوثی» را شناسایی کرده و موفق شده‌اند که ۸۰ درصد از آن‌ها را بازداشت کنند. این منابع گفته‌اند که افراد بازداشت شده تحت بازجویی هستند.

به گزارش پایگاه رسانه ای اجتماعی ردا، شبکه المسیره یمن از ترور ابراهیم بدرالدین الحوثی، برادر رهبر جنبش انصارالله خبر داد.

بر اساس این گزارش امروز از یمن خبر رسیده که منابع آگاه اعلام کردند که سرویس‌های امنیتی حوثی های یمن، تیم ترور «ابراهیم الحوثی» را شناسایی کرده و موفق شده‌اند که ۸۰ درصد از آن‌ها را بازداشت کنند. این منابع گفته‌اند که افراد بازداشت شده تحت بازجویی هستند.

این منابع آگاه گفتند که تیم ترور برادر رهبر انصارالله وابسته به وزارت استخبارات (اطلاعات) عربستان سعودی بوده و تحت نظارت یکی از سرکرده‌های شبه نظامیان در رژیم سابق (علی عبدالله صالح) فعالیت می‌کرد.(منبع: مهر)

گفتنی است حزب‌الله لبنان در این بیانیه‌ اعلام کرد: به رهبر عزیز برادر سید عبدالملک الحوثی با صادقانه‌ترین احساسات و دلجویی‌، شهادت سید ابراهیم بدر الدین الحوثی، از رهبران جنبش انصارالله یمن را که به کاروان شهدا و صالحین پیوست و همنشین نیک آنها شد، تسلیت می‌گوییم.

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که شهادت رهبران یمنی بشارتی برای پیروزی ملت یمن و گواهی زنده مبنی بر اخلاص رهبران و راستی مجاهدان آنها است.

حزب‌الله تاکید کرد: ما این اقدام جنایتکارانه، قتل‌ها، کشتارهای جمعی، تخریب فراگیر کشور برادر یمن و موسسات آن را به شدت محکوم می‌کنیم.

حزب‌الله بر ضرورت توقف این تجاوزات ظالمانه تاکید کرد که هیچ طرفی جز رژیم صهیونیستی و توطئه‌چینان علیه آرمان‌های امت و ملت‌های عربی از آن سودی نمی‌برند.

وزارت کشور یمن روز گذشته (جمعه) در بیانیه‌ای اعلام کرد که ابراهیم بدرالدین الحوثی به دست ایادی فریبکار وابسته به ائتلاف متجاوز آمریکایی، اسرائیلی و سعودی ترور شد. (منبع: ایسنا)


rastaxiz

سردبیر

ردا؛ رسانه عصر امت امامت | انتشار یادداشت و تحلیل اصحاب قلم

نظرات خوانندگان